Musica Sacra NOVA
MIĘDZYNARODOWY KONKURS KOMPOZYTORSKI
ZWYCIĘZCY 2005-2017


2017
I nagroda - kategoria chóralna
Katarzyna Danel (Polska)
Misericordias Domini

II nagroda - kategoria chóralna
Andrej Makor (Słowenia )
O Emmanuel

III nagroda - kategoria chóralna
Janusz Krzysztof Korczak (Polska)
..Cum enim quietum silentium contineret omnia..

Nagroda Specjalna Arcybiskupa Kolonii
Irina Rebhuna (Łotwa)
Libera me, Domine

II nagroda - kategoria organowa
Michał Schaefer (Polska)
…Et verbum caro factum est…And He dwells among us…

III nagroda - kategoria organowa
Katarzyna Danel (Polska)
Anastasis

Nagroda specjalna Konsula Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Kolonii dla najlepszego kompozytora polskiego
Katarzyna Danel (Polska)


2016
I nagroda - kategoria chóralna
Szymon Godziemba-Trytek (Polska)
Beatus vir

II nagroda - kategoria chóralna
Aleksandra Chmielewska (Polska)
Veni Emmanuel

III nagroda - kategoria chóralna
Francisco Jose Carbonell Matarredona (Hiszpania)
O magnum mysterium

III nagroda - kategoria organowa
Michał Malec (Polska)
Meditation sur la Croix


2015
I nagroda - kategoria chóralna
Marek Raczyński (Polska)
Media vita

II nagroda - kategoria chóralna
Monika Sokaite (Litwa)
Lacrimosa

III nagroda - kategoria chóralna
Michał Ziółkowski (Polska)
Ave maris stella

I nagroda - kategoria organowa
Francisco Jose Carbonell Matarredona (Hiszpania)
Victimae paschali laudes

II nagroda - kategoria organowa
Steven Heelein (Niemcy)
In paradisum

III nagroda - kategoria organowa
Michał Schaefer (Polska)
Blue Ventus


2014
I nagroda
Michał Ziółkowski (Polska)
Agnus Dei

II nagroda
Jan Krutul (Polska)
Victimae paschali laudes

III nagroda
Szymon Godziemba-Trytek (Polska)
Miserere mei, Deus


2013
I nagroda
Artur Słotwiński (Polska)
Seven Last Words Of Christ

II nagroda
Douglas Pew (USA)
Kyrie

III nagroda
Łukasz Farcinkiewicz (Polska)
Pater noster


2012
I nagroda
Bartosz Kowalski (Polska)
Rex tremendae majestatis

II nagroda
Phillip Cooke (Wielka Brytania)
O salutaris hostia

III nagroda
Michał Malec (Polska)
Salve Regina

Nagroda Specjalna Arcybiskupa Kolonii
Douglas Pew (USA)
Agnus Dei


2011
I nagroda
Daniel J. Knaggs (USA)
Hic est discipulus ille

II nagroda
Łukasz Urbaniak (Polska)
Psalm V

III nagroda
Mattia Culmone (Włochy)
Cantate Domino

Nagroda specjalna Arcybiskupa Rouen
Alexander Campkin (Wielka Brytania)
Sancte Deus


2010
I nagroda
Aldona Nawrocka (Polska)
Asperges me, Domine

II nagroda
Hilary Jocelyn Campbell (Wielka Brytania)
O lux beata trinitas

III nagroda
Alexander Campkin (Wielka Brytania)
Adoramus te, Christe


2009
I nagroda
Emil Bernard Wojtacki (Polska)
De caritate

II nagroda
Łukasz Urbaniak (Polska)
Exaltabo te Domine

III nagroda
Adria Barbossa Torregrosa (Hiszpania)
O Magnum Mysterium


2008
I nagroda
Izabela Adamska (Polska)
Parce Domine

II nagroda
Dariusz Przybylski (Polska)
... et desiderabunt mori...

III nagroda
Rafał Janiak (Polska)
Et in templo omnis lognetur gloriam


2007
I nagroda
Michał Łukasz Niżyński (Polska)
Sub tuum praesidium

II nagroda
Stephan Nicolay (Francja)
In Galiliea est Dominus

III nagroda
Cristian Gentilini (Włochy)
Cantantibus organis

IV nagroda
Kamil Kosecki (Polska)
Lacrimosa

Nagroda Specjalna dla najmłodszego laureata
Kamil Kosecki (Polska)


2006
II nagroda
Hideyuki Nishimura (Japonia)
Caritas nunquam excidit

III nagroda
Agata Krawczyk (Polska)
Parce mihi

ex aequo
Jakub Kowalewski (Polska)
Missa Brevissima

IV nagroda
Piotr Tabakiernik (Polska)
Crux fidelis

Nagroda Specjalna dla najmłodszego laureata
Piotr Tabakiernik (Polska)


2005
I nagroda
Bartosz Kowalski (Polska)
Crucifixus... et Resurrexit

II nagroda
Nicholas Paul Vines (Australia)
Ave Generosa

III nagroda
Ulrich Alexander Kreppein (Niemcy)
Agnus Dei

IV nagroda
Olga Hans (Polska)
Litania

Nagroda Specjalna dla najmłodszego laureata
Ulrich Alexander Kreppein (Niemcy)


Musica Sacra
OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOMPOZYTORSKI
ZWYCIĘZCY 1996-2004


2004
I nagroda
Łukasz Farcinkiewicz (Polska)
Prośby wygnańca

II nagroda
Patryk Różycki (Polska)
Credo

III nagroda
Wojciech Blecharz (Polska)
Psalmus 82

wyróżnienie
Miłosz Aleksandrowicz (Polska)
Veni creator

wyróżnienie
Katarzyna Głowicka (Polska)
Et benedixit Domino


2003
II nagroda
Seweryn Ścibior (Polska)
Kyrie

III nagroda
Sławomir Opaliński (Polska)
Psalm 144

ex aequo
Jerzy Wołosiuk (Polska)
Psalm 137

wyróżnienie
Łucja Szablewska (Polska)
Gloria

wyróżnienie
Ewelina Wdziekońska (Polska)
Dolorosa


2002
I nagroda
Aldona Nawrocka (Polska)
Agnus Dei

II nagroda
Klaudia Pasternak (Polska)
Ave vere


2001
I nagroda
Bartosz Kowalski (Polska)
Lacrimosa

II nagroda
Joanna Garbacz (Polska)
Sanctus

III nagroda
Mi-Jin Lee (Korea Południowa)
Pater noster

wyróżnienie
Aldona Nawrocka (Polska)
Christe audi nos

wyróżnienie
Judyta Wrona (Polska)
De profundis


2000
I nagroda
Agnieszka Szydłowska (Polska)
Veniet Dominus

ex aequo
Bartosz Kowalski (Polska)
Sanctus Dominus Deus Sabaoth

II nagroda
Mi-Jin Lee (Korea Południowa)
Psalmus 84

III nagroda
Joanna Garbacz (Polska)
Ave Regina caelorum

wyróżnienie
Dariusz Łapiński (Polska)
Modlitwa

wyróżnienie
Leszek M. Gorecki (Polska)
Missa brevis


1999
I nagroda
Weronika Ratusińska (Polska)
Adoratio crucis

II nagroda
Michał Moc (Polska)
Alleluja

III nagroda
Dariusz Łapiński (Polska)
Benedictiones

wyróżnienie
Piotr Wróbel (Polska)
Z głosów Pisma Świętego

wyróżnienie
Piotr Wróbel (Polska)
Kolęda


1998
II nagroda
Bartosz Kowalski (Polska)
Domine Deus

III nagroda
Marcel Chyrzyński (Polska)
...similes esse bestiis...

ex aequo
Anna Maria Dudzińska (Polska)
Pater noster

wyróżnienie
Małgorzata Grabska (Polska)
Tren

wyróżnienie
Bartosz Kowalski (Polska)
Zdrowaś Mario


1997
I nagroda
Miłosz Bembinow (Polska)
Veni Sancte Spiritus

II nagroda
Wojciech Widłak (Polska)
Psalmus CL

III nagroda
Marcel Chyrzyński (Polska)
Psalm 88

wyróżnienie
Aleksander Kościów (Polska)
Krystus zmartwychwstał je

wyróżnienie
Wojciech Widłak (Polska)
Pieśń wigilijna


1996
II nagroda
Maciej Żółtowski (Polska)
Victimae paschali laudes

II nagroda
Maciej Zieliński (Polska)
Domine, quis habitabit

noteart profesjonalna edycja nut professional music engraving noteart